İnşaat Malzemeleri

nervurlu-insaat-demiri

Nervürlü Demir

Kullanım Alanları: İnşaat Sektörü Çit ve Bariyer İmalatı Ayrıca bina ve köprü gibi mukavemet gerektiren çalışma ve yapılarda kullanılmaktadır
köşebent

Köşebent

Kullanım Alanları Genellikle çelik konstrüksiyon yapıların ana taşıyıcılarının bağlantılarını gerçekleştirme görevini üstlenen ürünlerdir. Diğer yandan demir doğrama işlerinde ve daha birçok sektörde sıklıkla kullanılırlar.
kangal

Kangal Demir

Sıcak haddelenerek yapılan, genellikle yuvarlak, soğuk çekme için ve inşaat çeliği donatısında(etriye, gönye, pilye, çiroz), fore kazık donatılarında ve sanayide(tel,çivi, çelik hasır, civata, somun, kaynak elektrotu) kullanılan kangal halindeki yarı mamul metal çubuk.
parça demir

Nervürlü Hazır Demir (Ölçü Kesim Demir )

Zamanla yarışan müteahhitlere, inşaat mühendislerine, taşeronlara istediği kalite ve ihtiyaç duyduğu ölçülerde hemen kullanıma hazır demir sunuyor. Nervür İnşaat demirleri istenen ölçülerinde kesilip büküldükten sonra poz numaralarına göre etiketlenip sevkiyata hazır hale getirilir.
hasır

Çelik Hasır

Kullanım Alanları Çelik hasır, özellikle son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan bir inşaat malzemesidir. Saha betonlarında, perdelerde, döşemelerde, beton yollarda, istinat duvarlarında ve tünellerde olmak üzere çok çeşitli kullanım alanları vardır.Malzemeden, işçilikten, zamandan ve nakliyeden tasarruf sağlamasından dolayı eski usul inşaat demirlerinden çok daha avantajlıdır.
çivi

Çivi

Tel çiviler küçük ve ince yapısı ile hassas bölge ve malzemeler üzerinde çalışma imkânı sağlar. Her türlü ahşap işlerinde kullanılabilmektedir. Çoğunlukla inşaatlarda ahşap kalıpların yapımında kullanılan inşaat çivilerimiz standart olarak 6-8-10cm boylarında üretilmektedir. Çivilerin başları çekic darbelerinin kaymasını önlemek için damalı üretilmektedir.
0/5 (0 Reviews)